Facebook za darmo w telefonie

Serwisy społecznościowe stały się już codziennością większości użytkowników internetu. Prym wśród nich niewątpliwie wiedzie Facebook, z którego na świecie korzysta już grubo ponad 600 milionów osób, a w Polsce około 10 milionów osób. Firmy często decydują się na założenie profilu na FB, a przyciski Lubię to są obecne na każdym kroku. Wirtualne życie jest coraz bardziej realne.

Korzystanie z Facebooka przez telefon wiąże się z opłatami związanymi z transmisją danych, za którą operatorzy każą sobie płacić. Dlatego ciekawą ofertę prezentuje ostatnio jeden z nowych wirtualnych operatorów komórkowych, czyli FreeM.

Proponuje całkowicie darmowe korzystanie z Facebooka i kilku innych serwisów internetowych przez telefon. Nie trzeba robić doładowań (jeśli nie korzystamy z połączeń głosowych i sms/mms - cennik tu), a ważność konta jest przedłużana automatycznie o miesiąc wraz z korzystaniem z Facebooka. Przesyłka karty sim na adres domowy jest także bez opłat.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne, FreeM wykorzystuje infrastrukturę Plusa, a więc z zasięgiem nie powinno być problemu. Istnieje także możliwość przeniesienia numeru do FreeM.

Lista darmowych serwisów (cytuję: To wszystko we FreeM. Za darmo. Na zawsze. Bez gwiazdek):
Osobiście nie skorzystam z oferty, gdyż nie przeszkadza mi na razie mój stary, zasłużony telefon, a zamiast kupna nowego, wolę pieniądze zainwestować. Oferta z pewnością jest bardzo atrakcyjna dla osób będących w posiadaniu telefonów komórkowych z możliwością umieszczenia w nich drugiej karty sim. Przenosić numer raczej nie warto, choć stawki za połączenia atrakcyjne.

Na koniec porównanie taryf pre-paid najważniejszych operatorów.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Stategia regularnego inwestowania w ETF-y

Czy warto brać kredyty?

Alior Sync - opinia

Blogroll