Zmiany na blogu

Tak jak w życiu, tak i na blogu nadeszły czasy na zmiany mające służyć jego rozwojowi, lepszemu odbiorowi przez czytelników oraz (nie ukrywam tego) wyższym zarobkom dla autora z reklam. Większość zmian widać gołym okiem.

1. Zmiana szablonu
Nie podobał mi się poprzedni biały szablon. Zresztą żaden z nowych szablonów, dodanych jakiś czas temu do usługi Blogger, nie przypadł mi do gustu. Przede wszystkim z powodu:
  • miejsca po pasku nawigacyjnym, którego nie da się usunąć, a w przypadku dodania kolorystycznego tła po bokach, kolor wcina się też na miejsce paska nawigacyjnego,
  • zbyt dużych odległości między poszczególnymi ramkami,
  • dziwnymi wcięciami w niektórych gadżetach.
Oczywiście nowe szablony miały też kilka zalet, ale wady przeważyły. Nie znam się dobrze na języku html, jedynie co potrafię w nim robić to edycja postów (zresztą warto pisać posty w html, bo inaczej powstają krzaczory). Poza tym nie potrafiłem znaleźć szablonu, który kolorystycznie przypadłby mi do gustu. Natomiast obecny po lekkich modyfikacjach jest OK, zawsze chciałem mieć szare tło po bokach oraz niebieskie tło jako nagłówek. A najważniejsze - blog w końcu jest przejrzysty. Co o tym sądzicie?

2. Zmiana rozmieszczenia reklam
Zmiana szablonu pociągnęła za sobą konieczność zmiany rozmieszczenia reklam. Zostaję reklama po prawej stronie u góry, umieściłem reklamę pod tytułem bloga, planuję też wrzucić na koniec każdego postu.

3. Zmiana nicku
Czyli od dziś będę podpisywał się inicjałami, czyli E.W. marlo. Tym samym koniec z Blofi.

To tyle i aż tyle jak na razie. Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia albo propozycje ulepszenia bloga, proszę pisać.

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Stategia regularnego inwestowania w ETF-y

Czy warto brać kredyty?

Alior Sync - opinia

Blogroll