Wolontariat Euro 2012

Trzeba przyznać, że grafiki związane z Euro 2012 są wyjątkowo udane, nawet te satyryczne. Z logami bowiem (jak ze wszystkim w życiu) bywa różnie: jedne są gustowne, inne mniej. Na szczęście, w przypadku Euro 2012 tym razem nie mamy czego się wstydzić.

A wracając do tematu tytułowego - UEFA właśnie poszukuje wolontariuszy na turniej Euro 2012.

Wszystkie informacje można znaleźć pod podanym wyżej linkiem, przytoczę jednak kilka najważniejszych informacji.

Termin składania zapisów mija 30 września. Wymagania to przede wszystkim komunikatywny angielski i dyspozycyjność na czas turnieju. Wolontariat, jak sam nazwa wskazuje, jest nieodpłatny.

Osobiście szczerze to przedsięwzięcie polecam, szczególnie osobom po ukończeniu liceum albo w trakcie studiów licencjackich. Studia to najdłuższe wakacje życia trwające od sesji do sesji, a taki wolontariat to nie tylko wpis do CV, ale też i świetna zabawa. Uczestniczenie w w organizacji imprezy o randze światowej jest godne podziwu.

Szczerze mówiąc, sam chciałbym wziąć w tym udział, ale nie zrobię tego ze względów zawodowych. Rzucać wszystko, aby zaszaleć i przeżyć przygodę, jest pewnością spontaniczne i kreatywne, ale na pewno nie przybliża mnie do celu osiągnięcia wolności finansowej. Najpierw praca, potem przyjemności.

Gdybym był trochę młodszy... A tak to człowiek dorósł i nie ma już na nic czasu.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Stategia regularnego inwestowania w ETF-y

Czy warto brać kredyty?

Alior Sync - opinia

Blogroll