Z dedykacją dla blogerów: zamień LinkWithin na nrelate

Całkiem niedawno odkryłem gadżet pozwalający na automatyczne dodawanie miniatur z odnośnikami do powiązanych postów, dzięki czemu możemy zatrzymać czytelnika na dłużej i tym samym skutecznie zwiększyć ruch na blogu. Zauważyłem, że większość blogerów używa do tego celu narzędzia o nazwie LinkWithin, które jest dobre, acz nie rewelacyjne. Po krótkich poszukiwaniach natknąłem się na gadżet o nazwie nrelate i właściwie można powiedzieć, że jest to udoskonalony i konfigurowalny LinkWithin.

Wygląd gadżetu można zobaczyć powyżej na obrazku, a także pod tym wpisem. Jaki widać, gadżet możemy dowolnie konfigurować - możemy m.in. modyfikować liczbę i wielkość miniatur, zmieniać tytuł gadżetu, bawić się kolorystyką, a także usunąć sam napis powered by nrelate. Decydujemy także, czy miniatury mają wyświetlać się na stronie głównej czy tylko na podstronach bloga. W LinkWithin możemy konfigurować tylko liczbę miniatur.

Aby zainstalować gadżet, trzeba zarejestrować się na stronie internetowej www.nrelate.com i postępować dalej zgodnie z instrukcjami. Rejestracja oczywiście jest banalna.

Często widzę na blogach niedopasowany do wyglądu gadżet LinkWithin. Mam więc nadzieję, że dla kogoś ten krótki wpis okaże się pomocny.

Cytat na koniec: W myśl filozofii kaizen jakość sprowadza się do stylu życia - niekończącego się procesu ulepszania. Źródło: Wikipedia