Z dedykacją dla blogerów: zamień LinkWithin na nrelate

Całkiem niedawno odkryłem gadżet pozwalający na automatyczne dodawanie miniatur z odnośnikami do powiązanych postów, dzięki czemu możemy zatrzymać czytelnika na dłużej i tym samym skutecznie zwiększyć ruch na blogu. Zauważyłem, że większość blogerów używa do tego celu narzędzia o nazwie LinkWithin, które jest dobre, acz nie rewelacyjne. Po krótkich poszukiwaniach natknąłem się na gadżet o nazwie nrelate i właściwie można powiedzieć, że jest to udoskonalony i konfigurowalny LinkWithin.

Wygląd gadżetu można zobaczyć powyżej na obrazku, a także pod tym wpisem. Jaki widać, gadżet możemy dowolnie konfigurować - możemy m.in. modyfikować liczbę i wielkość miniatur, zmieniać tytuł gadżetu, bawić się kolorystyką, a także usunąć sam napis powered by nrelate. Decydujemy także, czy miniatury mają wyświetlać się na stronie głównej czy tylko na podstronach bloga. W LinkWithin możemy konfigurować tylko liczbę miniatur.

Aby zainstalować gadżet, trzeba zarejestrować się na stronie internetowej www.nrelate.com i postępować dalej zgodnie z instrukcjami. Rejestracja oczywiście jest banalna.

Często widzę na blogach niedopasowany do wyglądu gadżet LinkWithin. Mam więc nadzieję, że dla kogoś ten krótki wpis okaże się pomocny.

Cytat na koniec: W myśl filozofii kaizen jakość sprowadza się do stylu życia - niekończącego się procesu ulepszania. Źródło: Wikipedia

Komentarze

 1. przyda się to info,

  aczkolwiek zostaję przy klasyku

  moje blogi są na tyle minimalistyczne, że LW mi wystarcza

  OdpowiedzUsuń
 2. naprawdę dobry, funkcjonalny widget. umieściłem go na moim blogu. polecam każdemu

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam
  fajny widget, tylko jeśli się zapisze jako partner nrelate czy nie jest to jakoś związane z reklamą, tzn. czy nie będą w moich okienkach umieszczane reklamy? Bo wyświetlało mi się coś o zarabianiu pieniędzy, jakieś statystyki kliknięć. A ja nie chce reklamy na moim blogu...
  a wiesz może jak usunąć konto na nrelate. POMOCY

  OdpowiedzUsuń
 4. @Anonimowy
  Nie ma reklam w okienkach, co zresztą możesz zobaczyć na moim blogu. Nie znalazłem info jak zamknąć konto, spróbuj napisać do nich maila.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Stategia regularnego inwestowania w ETF-y

Czy warto brać kredyty?

Blogroll

Połowa kredytu spłacona!