Rozlicz PIT za darmo z Alior Bankiem

Alior Bank po raz kolejny zaskakuje innowacyjnością, trzeba to obiektywnie przyznać. Najpierw był prekursorem lokat overnight dla klientów indywidualnych, potem jako jeden z pierwszych umożliwił otwarcie rachunku Forex w platformie ECN, następnie sprzedawał konta na Grouponie, a na kwiecień zapowiadany jest start nowego projektu o nazwie Alior Sync - wirtualnego banku nowej generacji. Zobaczymy co z tego wyniknie, tymczasem mamy kolejną nowość od banku. Jaką?

Rozlicz PIT za darmo - tak brzmi nowa akcja, dzięki której bank chce po raz kolejny zaistnieć na rynku. Nie będę się rozpisywał, po prostu zacytuję informacje z oficjalnej strony projektu:

Alior Bank zaprasza wszystkich do ogólnopolskiej akcji darmowego rozliczania PIT-ów. Aby skorzystać z tej możliwości, nie musisz kupować żadnego produktu Alior Banku.
Przyjdź do 23 kwietnia do dowolnego oddziału lub placówki partnerskiej Alior Banku z dowodem osobistym i kompletem dokumentów - sprawdź, jakich dokumentów potrzebujesz. Nie musisz korzystać z żadnego produktu Alior Banku!
Bankier zeskanuje dokumenty i przekaże je do renomowanego ogólnopolskiego biura rachunkowego, które w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych dokona rozliczenia Twojego podatku dochodowego za rok 2011.
Następnie biuro rachunkowe prześle pełną dokumentację e-mailem do Ciebie. Dla Twojego bezpieczeństwa dane będą zaszyfrowane, a hasło do pliku otrzymasz w wiadomości SMS.


Jednak czytając regulamin promocji, przekonujemy się, że tak naprawdę nie ma nic za darmo, gdyż musimy wyrazić zgodę na weryfikację BIK, co wiąże się z możliwym telefonem z banku z propozycją kredytu.

Generalnie opcja warta rozważenia.

Komentarze

 1. Wiąże się jednak ze zgodą na BIKa i otrzymaniem oferty kredytowej w niedługim czasie. Z drugiej strony, ich karta kredytowa MC World za darmo na zawsze jest naprawdę warta rozważenia.

  Pozdr.

  OdpowiedzUsuń
 2. @Cheed
  Moja wina, nie dopisałem tego. Dzięki za czujność.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z jednej strony, jeśli mamy prosty pit to bez problemu powinniśmy sobie poradzić sami, a jeśli mamy wiele rzeczy do odliczenia to chyba lepiej się z kimś spotkać niż zawierzyć im. Z tego co rozumiem, zanosimy papierki a po 2-3 dniach odbieramy gotowca, nie zauważyłem pewności co do możliwości porozmawiania o możliwości odliczeń itp.

  Ale fakt, mają dobre pomysły na ściągnięcie do siebie klientów.

  OdpowiedzUsuń
 4. @Sebastian Cezary
  No zamierzam rozliczać się sam, chociażby dla samej nauki, w tym roku trochę tego będzie (dochody z pracy, reklam, programów partnerskich, inwestycji), więc będzie ciekawie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Stategia regularnego inwestowania w ETF-y

Czy warto brać kredyty?

Blogroll

Połowa kredytu spłacona!