Podsumowanie: wrzesień 2012

Wrzesień okazał się miesiącem pozytywnych informacji dla rynków akcyjnych czy surowcowych ze względu na zapowiedź masowego dodruku pieniądza tu i tam. A u mnie po staremu - struktura portfela prawie bez zmian, w pracy dobrze, systematycznie zwiększam kapitał na wkład własny kredytu hipotecznego oraz obserwuję staczający się rynek nieruchomości w Polsce. Spadającego noża się nie chwytam i czekam na dalsze testowanie nerwów deweloperów i osób sprzedających na rynku wtórnym.

Portfel bloga:
Stan na 1 października. Dalej większość portfela to depozyty, część jest w akcjach poprzez ETF. Patrząc na perspektywę obniżek stóp procentowych przez RPP, powoli przerzucam się na lokaty o dłuższym terminie. W prywatne inwestycje za bardzo się nie bawię ze względu na notoryczny brak czasu.

Mobilny dochód: 49,90 zł
kapitał:49,90 złinternet:0,00 zł
+ odsetki42,87 zł
+ cashback7,03 zł
Wysokość mobilnego dochodu spadła w porównaniu do poprzedniego miesiąca. Miało być inaczej, gdyż we wrześniu czekałem na wynagrodzenie z AdSense, ale się nie doczekałem. Obecnie jestem na etapie testowania polskiego Adkontekst i na razie nie jestem zadowolony, jeśli chodzi o wysokość zarobków. Jakieś alternatywy?