Podsumowanie: listopad 2012

Kolejny miesiąc za nami = kolejne podsumowanie. Następne kiepskie dane z polskiej gospodarki nie przeszkadzają powoli rosnąć WIG20. Czyżby inwestorzy cieszą się z nadchodzących obniżek stóp procentowych? A może WIG20 jest zbyt niedowartościowany w stosunku do S&P będącego przy historycznych oporach? Czyżby też największe polskie spółki giełdowe mają naprawdę solidne fundamenty? A może rajd św. Mikołaja? Lub wszystko łącznie?

Portfel bloga:
Stan na 1 grudnia. Portfel właściwie bez zmian, czyli przede wszystkim depozyty. Po raz kolejny napiszę, że ze względu na charakter pracy, brak czasu i zbieranie kapitału na wkład własny do kupna nieruchomości nie inwestuję prywatnie poza kupionym ETFW20L. Kapitał powoli rośnie.

Mobilny dochód: 70,19 zł
kapitał:70,19 złinternet:0,00 zł
+ odsetki58,33 zł
+ cashback11,86 zł
Następny miesiąc bez zrealizowanych dochodów internetowych, choć trudno powiedzieć, abym jakoś starał się zmienić tę sytuację. Po zbanowaniu przez Google'a nic dochodowego znaleźć nie mogę. Prolink nie działa na Bloggerze, dlatego zamierzam raczej skupić się na programach partnerskich. A z AdTaily rezygnuję po pierwszej wypłacie. Na razie przede wszystkim koncentruję się na pracy etatowej, z której mam zdecydowanie największe korzyści finansowe. I szykuje się roczny bonus.

Komentarze

  1. AdTaily jest słabiutkie. Prowadzisz bloga finansowego w tradeoublerze jest sporo bannerów "finansowych" z tym ze to płatność za lead a nie za kliki uv

    OdpowiedzUsuń
  2. @ILikeAir.pl
    Jeśli chodzi o leady, to najbardziej podoba mi się system partnerski Bankier.pl - stawki wysokie, natomiast trochę gorzej z banerami.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Stategia regularnego inwestowania w ETF-y

Czy warto brać kredyty?

Blogroll

Połowa kredytu spłacona!