31 maj 2013

Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe

Zupełnie bezinteresownie polecam stronę [link], na której można znaleźć przystępny, pełny i obiektywny ranking najlepszych depozytów na rynku ze wszystkimi haczykami. Rzadko mi się zdarza coś polecać, ale ten serwis zasługuje na pochwały. Pozycja obowiązkowa dla każdego ciułacza.

4 komentarze:

 1. Trafiłem na ten serwis dziś, dosłowni chwilę wcześniej z innego źródła i w pełni popieram Twoją opinię :) Niestety jednak jak się przyjrzeć samym procentom to lekka podłamka :] Prawie brak sensownych 12m lokat w rankingu! Co oczywiście nie jest winą rankingu tylko banków. Czyżby spodziewano się zmiany kierunku decyzji RPP? Teraz mam dylemat, czy brać na mniej i 12m licząc na poprawę, czy może na 24m i liczyć na stagnację/pogorszenie? Czy może wręcz 24m ale oparte o wibor? Ale zabawy :) I cały miesiąc na zastanowienie...

  OdpowiedzUsuń
 2. @Sebastian Cezary
  Bierz tam, gdzie dają najwięcej :) Oczywiście, jeśli jest to opłacalne, bo wg mnie dla depozytu do 10000 zł nie warto bawić się w dodatkowe zakładanie RORu, bo czas jest cenniejszy niż koszt alternatywny w postaci kilku PLN więcej z odsetek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio skorzystałem z porównywarki i założyłem lokatę online w mbanku, zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż chodzić od banku do banku w nadziei ze w końcu trafię na najlepszą ofertę. Ale o tym serwisie nie wiedziałem, wydaję się bardzo szczegółowy, tylko ze trochę mnie przytłacza ta ilość informacji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie bardzo fajna porównarka:) Ja często korzystam z tego typu rozwiązań - czy to porównywarka cen, czy lokat, zawsze pomagają nam w jednym: w zaoszczędzeniu cennego czasu. A czas to pieniądz:)

  OdpowiedzUsuń