Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe

Zupełnie bezinteresownie polecam stronę [link], na której można znaleźć przystępny, pełny i obiektywny ranking najlepszych depozytów na rynku ze wszystkimi haczykami. Rzadko mi się zdarza coś polecać, ale ten serwis zasługuje na pochwały. Pozycja obowiązkowa dla każdego ciułacza.

Komentarze

 1. Trafiłem na ten serwis dziś, dosłowni chwilę wcześniej z innego źródła i w pełni popieram Twoją opinię :) Niestety jednak jak się przyjrzeć samym procentom to lekka podłamka :] Prawie brak sensownych 12m lokat w rankingu! Co oczywiście nie jest winą rankingu tylko banków. Czyżby spodziewano się zmiany kierunku decyzji RPP? Teraz mam dylemat, czy brać na mniej i 12m licząc na poprawę, czy może na 24m i liczyć na stagnację/pogorszenie? Czy może wręcz 24m ale oparte o wibor? Ale zabawy :) I cały miesiąc na zastanowienie...

  OdpowiedzUsuń
 2. @Sebastian Cezary
  Bierz tam, gdzie dają najwięcej :) Oczywiście, jeśli jest to opłacalne, bo wg mnie dla depozytu do 10000 zł nie warto bawić się w dodatkowe zakładanie RORu, bo czas jest cenniejszy niż koszt alternatywny w postaci kilku PLN więcej z odsetek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio skorzystałem z porównywarki i założyłem lokatę online w mbanku, zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż chodzić od banku do banku w nadziei ze w końcu trafię na najlepszą ofertę. Ale o tym serwisie nie wiedziałem, wydaję się bardzo szczegółowy, tylko ze trochę mnie przytłacza ta ilość informacji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie bardzo fajna porównarka:) Ja często korzystam z tego typu rozwiązań - czy to porównywarka cen, czy lokat, zawsze pomagają nam w jednym: w zaoszczędzeniu cennego czasu. A czas to pieniądz:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Stategia regularnego inwestowania w ETF-y

Czy warto brać kredyty?

Blogroll

Połowa kredytu spłacona!