Drobne zmiany na blogu

Kto stoi w miejscu, ten się cofa - brzmi stare porzekadło. Dlatego od czasu do czasu udoskonalam bloga, wprowadzając drobne, aczkolwiek istotne poprawki.

Pierwsza to wprowadzenie sekcji autorskiej na górze prawej bocznej kolumny. Znaleźć tam można informacje o autorze, czyli zrozumieć o co chodzi z tym blogiem, zobaczyć historię prywatnych inwestycji oraz przejrzeć linki, które dla mnie okazały się przydatne.

Druga zmiana to zamieszczenie czatu na prawym bocznym pasku. Chcę tym samym dać czytelnikom więcej możliwości udzielania się na blogu, nie tylko za pomocą komentarzy. Wszelkie więc off-topy można kierować na czat.

Trzecia, być może największa, poprawka dopiero w planach (po świętach) i jest to powrót do 3 kolumn. Z tym, że czcionka kolumny środkowej pozostanie Arial 15px, natomiast po bokach chcę wykorzystać Arial 13 px. Prawa boczna kolumna zostanie zmniejszona na rzecz lewej, a środkowa być może także zostanie lekko zwężona. Zmiana ta nie jest jeszcze pewna, muszę zobaczyć w praktyce jak to będzie wyglądać. Kolorystyka bloga pozostanie bez zmian.

Poza tym nastąpiło kilka kosmetycznych, prawie niezauważalnych poprawek w rozmiarze bloga i jego poszczególnych części - nic wartego uwagi.

PS: treść dalej ważniejsza od formy.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Stategia regularnego inwestowania w ETF-y

Czy warto brać kredyty?

Blogroll

Połowa kredytu spłacona!