Zarabianie na programach rekomendacyjnych i przelewy międzynarodowe z TransferGo (wpis sponsorowany)

Czasy, kiedy jedyną dostępną metodą transferowania pieniędzy między krajami były przelewy międzynarodowe przez banki, na szczęście bezpowrotnie minęły. Chyba w tym momencie każdy już wie, że w takich sytuacjach banki są co najmniej średnim wyjściem – to kosztowne rozwiązanie, które zajmuje dużo czasu.

Na szczęście, rynek coraz bardziej nasyca się kolejnymi firmami, które oferują atrakcyjne warunki i nieszablonowe podejście do płatności międzynarodowych. Jedną z firm, na którą z pewnością warto zwrócić uwagę, jest TransferGo.

Firma powstała dwa lata temu i aktualnie działa w 23 krajach Europy. TransferGo gwarantuje pieniądze na koncie odbiorcy następnego dnia roboczego, jak i również realny kurs walutowy. Jak to możliwe?

Firma działa na zasadzie local in - local out. Klient przelewa pieniądze na konto TransferGo, przyjmijmy w Anglii, a firma wypłaca ekwiwalent kwoty w złotówkach na konto odbiorcy na przykład w Polsce. Taki model przelewów międzynarodowych pozwala na szybki transfer gotówki między krajami, chociaż nie przekracza ona granic danego państwa.

Dzięki takiemu modelowi biznesowemu TransferGo może zaproponować świetne ceny za przelew pieniędzy do Polski – 4 GBP lub 5 euro – a także realny kurs walutowy, nieobciążony żadnymi dodatkowymi opłatami. W TransferGo można otworzyć konto zarówno osobiste, jak i biznesowe.

W 2013 roku TransferGo ruszyło z programem rekomendacyjnym, który pozwala Klientom na zarobienie dodatkowej gotówki. Wystarczy zarejestrować się na stronie transfergo.com/pl, przez co uzyskujemy indywidualny link. Link ten można promować w Internecie, a każda osoba, która w niego kliknie, robi pierwszy przelew za darmo. My, jako uczestnicy programu, uzyskujemy zaś 1% od przelewanej przez osobę kwoty. I tak przez pół roku mamy zagwarantowany dochód pasywny.

TransferGo działa zgodnie z oficjalnymi regulacjami i mocno skupia się na społecznościach imigrantów – stąd zarówno strona firmy, jak i obsługa klienta jest w kilku językach. TransferGo umożliwia również przelewy za pomocą karty debetowej oraz na urządzeniach mobilnych – telefonach i tabletach - bez potrzeby ściągania dodatkowej aplikacji.

Firma zamierza wkrótce wkroczyć na rynek amerykański. A jakie są Wasze doświadczenia z przelewami międzynarodowymi?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Stategia regularnego inwestowania w ETF-y

Czy warto brać kredyty?

Blogroll

Połowa kredytu spłacona!