Jak szybko zostać brokerem? (wpis sponsorowany)

Nie od dziś wiadomo, że na walutach można zarabiać. Potrzebna jest do tego jednak wiedza, rozeznanie w rynku i umiejętność analizowania tego, co się dzieje na świecie. Kursy walut są przecież uzależnione również od wydarzeń, które powodując wzrost popytu lub podaży na daną walutę, tym samym regulując jej cenę.

Jakby na to nie spojrzeć - zarabianie na walutach jest procesem wiążącym się z ryzykiem…

Czy można zatem zarabiać na walutach bez ryzyka?

Okazuje się, że tak. Jakiś czas temu pojawiło się rozwiązanie, które umożliwia zarabianie na wymianie walut, bez zbędnego ryzyka. To program partnerski, który opracował jeden z większych kantorów internetowych – cashbroker.com.

Na czym to polega?

Tutaj zarabia się w systemie prowizyjnym. Prowizja jest naliczana od ilości wymienionych jednostek waluty w danym miesiącu. A mówiąc prościej, jeśli będziemy pośredniczyć w wymianie 1000000 jednostek waluty w danym miesiącu, to otrzymamy 1500 zł (w tym systemie za każde wymienione 1000 jednostek waluty, my otrzymujemy 1,5 zł). Prowizja jest wypłacana do 10-go dnia każdego miesiąca.

Jak zacząć?

Program partnerski umożliwia zostanie brokerem bez wszelkiego rodzaju pozwoleń, szkoleń i egzaminów. Tak naprawdę wystarczy tylko zarejestrować się w serwisie broker.cashbroker.com. Po rejestracji otrzymamy swój indywidualny numer brokerski.

Numer jest dla nas kluczowy. Zostanie on zarejestrowany w bazie i przypisany do naszych klientów. Za każdym razem, gdy będą oni wymieniać walutę, nam będzie naliczana prowizja. A wymieniać będą na pewno, ponieważ kantory internetowe są najczęściej wybieranymi rozwiązaniami. A casbroker.com oferuje: marżę na poziomie 0,25%, darmową rejestrację konta, brak kosztów przelewu czy brak prowizji.

Zatem jeśli sami wymieniamy waluty lub współpracujemy z firmą, która to robi, to możemy jeszcze na tym zarobić, niczego przy tym nie ryzykując.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Stategia regularnego inwestowania w ETF-y

Czy warto brać kredyty?

Alior Sync - opinia

Blogroll