Zmiana konta osobistego

Po 3 latach współpracy z T-Mobile Usługi Bankowe (dawniej: Alior Sync) nastał czas na zmianę głównego konta osobistego. Zależało mi na bezwarunkowo bezpłatnej karcie debetowej i darmowych wypłatach we wszystkich bankomatach w Polsce. Bank natomiast od czerwca zaczął wymagać płatności minimum 200 zł w miesiącu, aby uzyskać zwolnienie z opłaty. Pożegnałem się więc z kartą debetową w tym banku i zacząłem szukać czegoś lepszego.

Obecnie tylko w jednym banku nie trzeba spełniać warunków, aby mieć za darmo kartę debetową i korzystać bezpłatnie ze wszystkich polskich bankomatów. Tym bankiem jest Bank Smart (reflink). Jeśli ktoś szuka elastycznego rachunku osobistego - polecam.

Ja natomiast zdecydowałem się na jeszcze inną ofertę, a mianowicie na Lubię to! Konto w Banku BPH (reflink). Wprawdzie zwolnienie opłaty za kartę debetową następuje po 4 płatnościach nią w miesiącu, ale za to przez rok bank zwraca 3% za wszystkie zakupy kartą do rachunku, maksymalnie 50 zł miesięcznie. Można więc zarobić do 600 zł plus 50 zł za bezpłatne przyznanie limitu w koncie, z którego nie trzeba korzystać. Rachunek z kartą (wszystkie bankomaty) nic nie kosztuje, jeśli spełnimy wspomniany warunek 4 płatności.

Jeśli ktoś jest zainteresowany założeniem Lubię to! Konta, należy się spieszyć, albowiem umowę o rachunek należy podpisać do 30 czerwca, a więc zostały 2 dni robocze. Promocja dotyczy osób, które do 1 stycznia 2015 roku nie posiadały konta w BPH. Tutaj pełny regulamin.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Stategia regularnego inwestowania w ETF-y

Czy warto brać kredyty?

Blogroll

Połowa kredytu spłacona!