Jak najtaniej kupić sprzęt elektroniczny?

1. Wybieramy sprzęt elektroniczny, który nas interesuje, np. kupioną przeze mnie pralkę Samsung WF70F5E0W2W.

2. Wchodzimy na Ceneo.pl, w wyszukiwarce serwisu wpisujemy nazwę pralki. Następnie klikamy SORTUJ WG i wybieramy Cena z dostawą: od najniższej. Ukaże nam się lista sklepów oferujących najniższe ceny. Widzimy, że najtaniej kupimy pralkę za 1145,00 zł.

3. Wchodzimy na Allegro.pl, w wyszukiwarce serwisu wpisujemy nazwę pralki. Także sortujemy według ceny z dostawą. Przeglądamy sekcje lista promowanych ofert oraz lista ofert. Obecnie najniższa cena to 939,00 zł, ale pralka ma rysę. Bez skazy najtaniej kupimy pralkę za 1146,00 zł.

4. Porównujemy ceny na Ceneo i Allegro, wybierając najkorzystniejszą dla nas ofertę. Zastanówmy się również czy sami będziemy wnosić pralkę do mieszkania, gdyż za wnoszenie sprzętu zazwyczaj trzeba także zapłacić.

Jak jeszcze obniżyć cenę zakupu? Sprawdźmy czy sklep, w którym kupujemy produkt, oferuje jakiś kod promocyjny. Najlepiej w wyszukiwarce internetowej wpisać kod rabatowy nazwa sklepu oraz przejrzeć informacje chociaż w jednym serwisie z kuponami rabatowymi. Warto też być zapisanym do programu lojalnościowego PAYBACK, dzięki czemu dostaniemy punkty za zakup w jednym z kilku sklepów internetowych (po wczesniejszym przekierowaniu ze strony internetowej PAYBACK i/lub aktywacji eKuponu) oraz za kupno przedmiotów na Allegro za pomocą aplikacji mobilnej. A także nie zapominajmy płacić kartami płatniczymi oferującymi moneyback (i chargeback - dla bezpieczeństwa).

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Stategia regularnego inwestowania w ETF-y

Czy warto brać kredyty?

Alior Sync - opinia

Blogroll