O autorze

Witaj na blogu.

Nazywam się Eugeniusz i prowadzę bloga, który przedstawia moją drogę od zera do rentiera. Obecnie moim głównym celem jest zgromadzenie majątku netto o wartości 1 miliona złotych do 2025 roku.

Prowadzę działalność gospodarczą, w ramach której zajmuję się tradingiem na rynkach kontraktów futures w największej firmie proptradingowej w Polsce. Cały przebieg mojej kariery zawodowej można prześledzić tutaj.

Interesuję się głównie tym, co robię na co dzień, czyli pomnażaniem pieniędzy. Inwestowanie, oszczędzanie, rozwój osobisty - każdy sposób jest dobry, jeśli prowadzi do celu. Poza tym nie mam ograniczeń, jeśli chodzi o zainteresowania. Lubię oglądać filmy czy seriale, słuchać muzyki, grać w gry wideo i nie tylko. Śledzę nowości ze świata technologii. Lubię imprezować, a z drugiej strony uwielbiam leniwe dni. Po prostu cieszę się chwilą każdego dnia.

Lubię też zwiedzać świat, choć nie jestem wytrawnym podróżnikiem. Oto wszystkie miejsca, w których dotychczas byłem.

Jestem minimalistą, ateistą, zwolennikiem wolności gospodarczej i demokracji bezpośredniej, szukam prawdy w życiu. Uważam, że lekiem na całe zło świata jest jak najszybszy (długoterminowy) wzrost gospodarczy i związany z nim postęp technologiczny. Cenię obiektywizm i niezależność. Staram się być dobrym człowiekiem.

Życzę przyjemnej lektury. Jeśli masz pytania, zapraszam do zadawania ich w komentarzach pod dowolnym postem.